Ющенко заявив, що йому не пропонували очолити НБУ


Ющенко заявив, що йому не пропонували очолити НБУ

Віктору Ющенку не пропонували очолити Національний банк України.

“Не питання – підеш або не підеш, питання стоїть, чи є плани щодо фінансової стабілізації, або це просто маска, яку потрібно надіти і сказати – давайте рокіровку зробимо. Питання не в рокіровці, питання в курсі”, – вважає екс-президент України .

Ющенко додав, що оцінює діяльність Валерії Гонтарєвої “дипломатично” і “лояльно”.

“Мені політика НБУ не подобається, але її треба розглядати в контексті – не може глава Національного банку вийти на трибуну і сказати: шановні, ми докотилися до такої точки, де національним інтересам сьогодні відповідає розробка глобальної національної програми порятунку фінансових інститутів. Не вистачить політичного голосу, не вистачить уваги в парламенті, нема належного статусу цього питання “, – зазначив він.

Екс-президент вважає, що “мова йде про недовіру до політичного курсу, банківської системіи, політичної системи, і“важко сказати, кому не довіряють більше – чи проблема це особистості, чи це проблема системи – тобто влади”.

Рішення про фінансову стабілізацію, можливо повинно бути ініційовано з Нацбанку, але його провідником має бути уряд і президент, додав Ющенко.

До президентського крісла Ющенко обіймав посаду прем’єр-міністра України (1999-2001 рр.) і голови Нацбанку (1993-1999 рр.).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Рейтинг популярності матеріалу «Ющенко заявив, що йому не пропонували очолити НБУ» на Finance.ua - 3.9
В Контексті Finance.ua