Відділення Amazon в Британії через збій майже годину продавало товари по 1,5 цента


Відділення Amazon в Британії через збій майже годину продавало товари по 1,5 цента

За визначенням газети, продавці, що розміщують свої товари на популярному онлайн-майданчику, пережили справжній “кошмар перед Різдвом”.

У британському відділенні одного з найбільших інтернет-магазинів Amazon стався технічний збій, повідомляє ТАСС з посиланням на газету The Belfast Telegraph.

В результаті поломки, ціни на багато товарів “впали” до 1 пенса (1,5 цента).

Коментуючи ситуацію, інша британська газета – The Guardian пише, що “в минулу п’ятницю на протязі близько однієї години було оформлено величезну кількість замовлень. Технічний збій привів до того, що тисячі предметів пішли за безцінь, а деякі магазини можуть потерпіти великі збитки”.

За визначенням газети, продавці, що розміщують свої товари на популярному онлайн-майданчику, пережили справжній “кошмар перед Різдвом”. Наприклад, Мартін Лі Корр, який продає іграшки через Amazon розповів, що дефект програмного забезпечення може обійтися йому більш ніж в 100 тис. фунтів (157,1 тис. доларів). “За одну годину у нас було зроблено 1600 замовлень, – зазначив він. – Люди купували по 10, 50 і навіть 100 примірників за все, що тільки можна”,

Видання зазначає, що “подібні замовлення вже не можуть бути скасовані, і покупці мають повне право залишити ці речі собі”. Хоча представники Amazon заявляють, що “відреагували швидко і зуміли скасувати переважнуа більшість таких покупок”.

Після такого інциденту фахівці підкреслюють, що подібна ситуація свідчить про небезпеку, яку таїть у собі автоматизоване програмне забезпечення для визначення цін. В один із найнапруженіших торговельних періодів року це може мати “катастрофічні наслідки для прибутку”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Рейтинг популярності матеріалу «Відділення Amazon в Британії через збій майже годину продавало товари по 1,5 цента» на Finance.ua - 3.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua