Промвиробництво в США в листопаді зросло максимальними темпами з 2010 року


Промвиробництво в США в листопаді зросло максимальними темпами з 2010 року

Обсяг промвиробництва в США в листопаді 2014 р. зріс на 1,3% в порівнянні з попереднім місяцем, йдеться в звіті Федеральної резервної системи.

Зростання показника стало максимальним з травня 2010 року. Економісти, опитані агентством Bloomberg, очікували його збільшення на 0,7%.

Тим часом обсяг промвиробництва в жовтні підвищився на 0,1%, тоді як раніше повідомлялося про зниження показника на 0,1%.

Обсяг виробництва в переробній промисловості (на неї припадає 75% від загального обсягу промвиробництва) підвищився минулого місяця на 1,1%, тоді як експерти очікували зростання на 0,5%. У жовтні показник зріс на 0,4%, а не на 0,2%, як повідомлялося раніше.

Виробництво споживчих товарів збільшилося максимальними темпами за 16 років, що відображає збільшення попиту на автомобілі і роздрібних продажів, завдяки чому американські виробники зможуть безболісно пережити сповільнення зростання світових ринків. Зростання зайнятості, падіння цін на бензин і збільшення споживдовіри говорять про хороший попит з боку домогосподарств і впевнене розширення виробництва.

“Судячи з усього, сильні показники промвиробництва збережуться надалі, – сказав заступник старшого економіста First Trust Portfolios Роберт Стейн. – Попит на авто залишається високим, при цьому бажання американців здійснювати дорогі покупки зростає”.

Обсяг вироблення підприємств комунального сектора в листопаді підскочив на 5,1%, рекордними темпами з лютого 2007 року, після зниження на 0,7% в попередньому місяці.

Виробництво у добувній промисловості (включаючи нафтовидобуток) знизилося минулого місяця на 0,1%.

Виробництво споживчих товарів в листопаді збільшилося на 2,5%, продемонструвавши кращу динаміку з 1998 року. Випуск автомобілів і деталей до них в минулому місяці зріс на 5,1%. Без урахування цього показника промвиробництво в США зросло на 0,9%.

Використання виробничих потужностей в США в листопаді збільшилося до 80,1%, максимуму з березня 2008 року, з 79,3% у жовтні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Промвиробництво в США в листопаді зросло максимальними темпами з 2010 року» на Finance.ua - 2.3
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua