ОТП Банк збільшує статутний капітал на 28%


ОТП Банк збільшує статутний капітал на 28%

ОТП Банк (Київ) збільшує статутний капітал на 27,89%, або 799, 996 млн грн – до 3,668 млрд грн шляхом додаткового випуску акцій, повідомив банк у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР).

Згідно з повідомленням, відповідне рішення ухвалили акціонери кредитно-фінансової установи на загальних зборах 12 грудня.

Банк проведе приватне розміщення акцій додаткового випуску номіналом 12 тис. 390,93 грн. Розміщення акцій буде проводитися за ринковою вартістю – 12 тис. 122,83 грн за акцію.

Мета розміщення акцій – забезпечення поточної діяльності, у тому числі дотримання банком регулятивних вимог Національного банку України (НБУ).

ОТП Банк (раніше – “Райффайзенбанк Україна”) заснований в 1998 році. Його єдиним акціонером є угорський OTP Bank Plc. ОТП Банк входить до банківської групи ОТП, до складу якої також входять ТОВОТП Факторинг Україна”, ТОВКУАОТП Капітал”, ТОВОТП Лізинг“і ТОВОТП Кредит”.

Згідно з даними НБУ, на 1 жовтня 2014 року по розміру загальних активів ОТП Банк займав 17-е місце (21,902 млрд грн) серед 166 діючих у країні банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ОТП Банк
Рейтинг популярності матеріалу «ОТП Банк збільшує статутний капітал на 28%» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua