Країни "Вишеградської четвірки" будуть курирувати реформи в окремих сферах України


Країни "Вишеградської четвірки" будуть курирувати реформи в окремих сферах України

Міністри закордонних справ країн-членів “Вишеградської четвірки” у вівторок, 16 грудня, під час візиту до Києва планують обговорити конкретні дії, які можуть бути здійснені ними для допомоги у проведенні реформ.

“Ми будемо говорити про реформи, про те, що ми можемо зробити, щоб допомогти Україні в окремих сферах, пропонуючи наш автентичний досвід. Це буде наш конкретний внесок в успіх реформ”, – заявив у понеділок журналістам у Брюсселі міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак після зустрічі неформальної “групи друзів України” на рівні міністрів закордонних справ.

“Кожна країна візьме окремий сектор, наприклад сільське господарство чи транспорт, і допоможе Україні на основі того, що зроблено в процесі вступу до ЄС і на основі експертної допомоги”, – пояснив журналістам міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Він також зазначив, що Україна і країни “Вишеградської четвірки” планують організувати обмін фахівцями, які працюватимуть над адаптацією українського законодавства до законодавства ЄС.

“Вишеградська четвірка” – це об’єднання 4 європейських держав: Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Країни "Вишеградської четвірки" будуть курирувати реформи в окремих сферах України» на Finance.ua - 3.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua