ЄС очікує від України швидкої реалізації реформ - "новий уряд має шанс зробити свій внесок"


ЄС очікує від України швидкої реалізації реформ - "новий уряд має шанс зробити свій внесок"

Міністри закордонних справ країн-членів ЄС на зустрічі в Брюсселі неформальною “групою друзів України” у понеділок обговорювали ситуацію в Україні та необхідність здійснення реформ.

“Новий уряд має шанс зробити свій внесок, але час обмежений. І ми всі хотіли б побачити результати”, – сказав журналістам по закінченню зустрічі міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс.

У свою чергу організатор зустрічі, міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак також звернув увагу на те, що дії нового українського уряду повинні бути швидкими.

“Україна тільки сформувала новий уряд, уряд щойно схвалив програму, і реформи є ключовим питанням цієї програми. Тому немає причин для стурбованості зараз, але звичайно, ми б хотіли бачити швидку реалізацію реформ”, – сказав глава МЗС Словаччини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «ЄС очікує від України швидкої реалізації реформ - "новий уряд має шанс зробити свій внесок"» на Finance.ua - 4.3
В Контексті Finance.ua