Казахстан і Китай проведуть валютний своп на $1 млрд


Казахстан і Китай проведуть валютний своп на $1 млрд

Казахстан і Китай проведуть валютний своп тенге/юань на суму близько $1,1 млрд. Дві країни підписали угоду про операцію для збільшення взаєморозрахунків в національних валютах.

“Угода про валютний своп казахстанський тенге/китайський юань укладено на загальну суму 7 млрд юанів/200 млрд тенге. Кошти даної угоди можуть бути використані для фінансування торгівлі між двома країнами в національних валютах”, – повідомляється в прес-релізі Нацбанку Казахстану.

Нацбанк Казахстану та Народний Банк Китаю 14 грудня уклали угоду про організацію розрахунків і платежів. Угода передбачає можливість здійснення розрахунків і платежів за товари, послуги та за іншими операціями між резидентами Казахстану і Китаю як в іноземних, так і в національних валютах на території двох країн.

Угодою передбачено розширення сфери використання національних валют з географії та по спектру операцій, співробітництво в галузі відкриття торгів валютною парою юань/тенге.

Угода відновлює своп-лінію, про відкриття якої центральні банки двох країн домовилися в 2011 р

Обидві угоди спрямовані на створення сприятливих умов для розвитку взаємної торгівлі і прямих інвестицій в національних валютах Казахстану і Китаю, відзначає ЦБ Казахстану.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Казахстан і Китай проведуть валютний своп на $1 млрд» на Finance.ua - 3.0
В Контексті Finance.ua