Зростання китайської економіки може сповільнитися в 2015 році до 7,1%


Зростання китайської економіки може сповільнитися в 2015 році до 7,1%

Зростання ВВП Китаю може сповільнитися до 7,1% в 2015 р з очікуваних 7,4% цього року через ослаблення ринку нерухомості.

Про це повідомив Народний банк Китаю (центробанк) в доповіді.

Посилення світового попиту підтримує експорт, але недостатньо для того, щоб протистояти впливу зниження інвестицій в нерухомість, йдеться в доповіді, опублікованій на його сайті www.pbc.gov.cn.

Китайський експорт в 2015 р виросте на 6,9%, прогнозує регулятор, прискорившись після підвищення на 6,1% в 2014 р, але зростання імпорту прискориться до 5,1% з 1,9% цього року, вважає центробанк. Банк попередив, що очікуване підвищення ставки ФРС США в наступному році може вдарити по економікам, що розвиваються.

Зростання інвестицій в основні фонди може сповільнитися до 12,8% з 15,5%. Споживча інфляція очікується стабільною на рівні 2,2%.

Економічне зростання Китаю сповільнилося до 7,3% в III кварталі, а слабкі показники виробництва та інвестицій в листопаді вказують на те, що річний показник зростання буде нижче офіційного 7,5% -го орієнтира. Зайнятість в Китаї, як очікує центробанк, залишиться на високому рівні в наступному році завдяки швидкому розвитку сектора послуг, незважаючи на уповільнення економічного зростання.

Раніше Банк Китаю прогнозував уповільнення темпів зростання китайської економіки до 7,2%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Зростання китайської економіки може сповільнитися в 2015 році до 7,1%» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua