Сьогодні знову без світла: "Укренерго" ввело графік аварійних відключень на 3,2 ГВт


Сьогодні знову без світла: "Укренерго" ввело графік аварійних відключень на 3,2 ГВт

Диспетчер об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України НЕК “Укренерго” 15 грудня ввів графіки аварійних відключень на 3,157 ГВт, що відповідає дисбалансу потужності в ОЕС.

За даними прес-служби компанії, з ранку понеділка обмеження потужності були введені на меншому рівні – 2,116 ГВт, проте цього виявилося недостатньо і НЕК о 8:40 дало команду на застосування графіків аварійних відключень на 3,157 ГВт.

Дисбаланс між виробництвом і споживанням електроенергії виник внаслідок відключення по аварійних заявках 25 енергогенеруючих одиниць ГК ТЕС, з яких 20 відключені через низькі запаси вугілля, а також через недостатність гідроресурсів для ГЕС.

“Укренерго” здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об’єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, перебуває в підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Рейтинг популярності матеріалу «Сьогодні знову без світла: "Укренерго" ввело графік аварійних відключень на 3,2 ГВт» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua