Відвертість Кличко: у Києві налічується близько 1 млн легкових авто, а паркувальних місць – лише 6 тис


Відвертість Кличко: у Києві налічується близько 1 млн легкових авто, а паркувальних місць – лише 6 тис

Київська влада з наступного місяця почне проведення тендерів з облаштування сучасних автомобільних парковок, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

“Ми повинні створювати належні умови для паркування автомобілів, щоб не було випадків незаконного паркування на Хрещатику, пішохідних зонах та інших. Тому з наступного місяця ми почнемо публічні аукціони і тендери на облаштування в столиці сучасних парковок”, – сказав він, повідомляє прес-служба міського голови.

За його даними, в даний час у Києві налічується близько 1 млн легкових автомобілів, а паркувальних місць – лише 6 тис.

В.Кличко також зазначив, що для уникнення незаконного паркування, яке блокує і перешкоджає руху автотранспорту, планується використовувати евакуатори.

Крім того, мер повідомив, що, незважаючи на складні умови, столична влада залучила понад 1 млрд грн від інвесторів.

“Деякі інвестори йдуть на ризик. Ми створили Київське інвестиційне агентство і за цей час залучили пропозиції по 6 проектам. На суму понад 1 млрд грн”, – сказав він.

Міський голова висловив упевненість, що в “інших умовах” інвестицій було б набагато більше, “але і це – непоганий результат”

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Рейтинг популярності матеріалу «Відвертість Кличко: у Києві налічується близько 1 млн легкових авто, а паркувальних місць – лише 6 тис» на Finance.ua - 2.7
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua