Щось пішло не так: проект держбюджету-2015 відкликано з Ради


Щось пішло не так: проект держбюджету-2015 відкликано з Ради

Проект закону про державний бюджет України на 2015 рік (зареєстрований у Верховній Раді 12 грудня під №1000) відкликано з парламенту.

Як наголошується на сайті Верховної Ради, проект відкликаний (13 грудня 2014).

Як повідомлялося, міністр фінансів України Наталія Яресько 3 грудня заявляла, що Кабінет міністрів має намір до 20 грудня підготувати проект державного бюджету на 2015 рік для внесення його в парламент.

Перший віце-спікер парламенту Андрій Парубій 12 грудня заявив, що Верховна Рада розраховує на засіданні 26 грудня затвердити підготовлений урядом держбюджет на 2015 рік.

Лідер парламентської фракції “Блок Петра Порошенка” Юрій Луценко в той же день заявив, що на зустрічі лідерів фракцій коаліції і прем’єр-міністра було прийнято рішення відправити проект держбюджету на 2015 рік на доопрацювання і створити спільну бюджетну групу.

“На нараді керівників фракцій коаліції з прем’єр-міністром і міністром фінансів прийняли рішення про повернення проекту держбюджету на доопрацювання, а також про створення спільної коаліційно-урядової бюджетної групи”, – написав він на своїй сторінці у Фейсбуці 12 грудня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Щось пішло не так: проект держбюджету-2015 відкликано з Ради» на Finance.ua - 4.0
В Контексті Finance.ua