Американський школяр на біржі заробив 72 млн доларів


Американський школяр на біржі заробив 72 млн доларів

Учень однієї з нью-йоркська шкіл імені Пітера Стейвесанта 17-річний Мохаммед Іслам заробив на біржі 72 млн доларів, займаючись цим тільки в обідню перерву.

У Мохаммеда є апартаменти на Манхеттені та одна з останніх моделей BMW, яку він нещодавно придбав, але поки батьки забороняють йому їздити на ній. Живе він теж поки в батьківському домі.

Батьки Мохаммеда Іслама приїхали з бідних районів Бенгалії і тому тримають сина в строгості. Ще маленьким хлопчиком Іслам захоплювався математикою і перші свої кроки на біржі спробував у 9 років. Кумиром Мохаммеда є засновник приватних інвестиційних фондів Пол Тьюдор Джонс.

Школяр впевнений, що грати на біржі досить просте заняття. Наступного року він планує з друзями заробити на біржі мільярд доларів. За словами мільйонера, гроші – це головна рушійна сила світу. “Без грошей бізнес не буде працювати. Не буде інновацій, інвестицій, продуктів і робочих місць”, – заявив Іслам.

Через рекордне зростання акцій фонду Berkshire Hathaway на 27%, Уоррен Баффет змістив на третє місце мільярдера Карлоса Сліма, посівши друге. Його статок на даний момент оцінюється в 73,7 млрд доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Американський школяр на біржі заробив 72 млн доларів» на Finance.ua - 5.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua