Порошенко: Прийняття програми дій уряду демонструє єдність, вкрай потрібну Україні


Порошенко: Прийняття програми дій уряду демонструє єдність, вкрай потрібну Україні

Президент України Петро Порошенко на зустрічі з прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком і спікером Верховної Ради Володимиром Гройсманом відзначив важливість ухвалення програми дій уряду, повідомила прес-служба президента.

“Глава держави зазначив, що прийняття програми дій уряду демонструє єдність, вкрай потрібну сьогодні Україні. Президент зазначив, що під час недавніх закордонних візитів переконався наскільки зараз велика підтримка України у світі і який високий рівень очікувань щодо того, що повинно продемонструвати нашу державу найближчим час “, – зазначено в повідомленні в понеділок.

За словами П.Порошенка, “наступний тиждень буде вирішальним для прийняття законопроектів, які будуть супроводжувати реформи і формувати бюджетний процес”.

“Це стосується і першочергових витрат, податкових новацій, дерегуляції та відповідних змін до бюджетного кодексу. Потрібно також внести законодавчі зміни і прийняти відповідні постанови уряду для надання гуманітарної допомоги українцям, які залишилися на окупованій території. Саме це вимагає від нас чітких і скоординованих дій” , – підкреслив глава держави.

Президент повідомив про те, що на найближчому засіданні РНБО потрібно буде розглянути найбільш важливі статті бюджету, які стосуються оборони і забезпечення реалізації пріоритетів, що стоять у зв’язку з ситуацією на Донбасі.

Згідно з інформацією, у зустрічі також взяли участь голова адміністрації президента України Борис Ложкін і голова Верховної Ради VII скликання, народний депутат VIII скликання Олександр Турчинов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АП
Рейтинг популярності матеріалу «Порошенко: Прийняття програми дій уряду демонструє єдність, вкрай потрібну Україні» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua