Проект бюджету-2015 Рада може схвалити 26 грудня - перший віце-спікер


Проект бюджету-2015 Рада може схвалити 26 грудня - перший віце-спікер

26 грудня Верховна Рада може прийняти проект бюджету на 2015 рік. Про це журналістам у кулуарах парламенту сказав перший віце-спікер Андрій Парубій.

“Ми сподіваємося, що бюджет буде поданий до 20 грудня. Ми також розуміємо, що відповідно до Бюджетного кодексу є два тижні на розгляд проекту бюджету в комітетах, проте на погоджувальній раді ми говорили, що ВР може прийняти на себе зобов’язання розглянути цей документ швидше “, – сказав Парубій.

На запитання журналістів, коли може бути схвалений проект головного фінансового документа на наступний рік перший віце-спікер відповів: “Попередньо ми поставили собі амбітне завдання – 26 грудня затвердити бюджет, незважаючи на те, що буде необхідно, щоб місцеві ради затвердили свої бюджети, щоб вони входили в новий рік не зі старим, а з новим кошторисом “.

Як повідомлялося, уряд планує подати проект бюджету на наступний рік 20 грудня.

За словами міністра фінансів України Наталії Яресько, Кабінет міністрів планує прийняти бюджет на 2015 рік до кінця нинішнього року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Рейтинг популярності матеріалу «Проект бюджету-2015 Рада може схвалити 26 грудня - перший віце-спікер» на Finance.ua - 3.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua