Нафта валиться все нижче - вартість Brent вже впала до $63,1


Нафта валиться все нижче - вартість Brent вже впала до $63,1

Нафта продовжує дешевшати в п’ятницю після того, як Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) погіршило прогноз попиту на паливо в 2015 році, повідомляє агентство Bloomberg. Січневі ф’ючерси на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 14:32 МСК впали в ціні на $0,55 (0,86%) – до $ 63,13 за барель.

Ціна ф’ючерса на нафту WTI на січень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) зменшилася до цього часу на $0,7 (1,17%) – до $59,25 за барель. З початку тижня WTI впала майже на 10%, Brent – на 8,8%, з початку року ціни впали на 40% і 42% відповідно. Нафтовий ринок завершує в мінусі вже десятий тиждень поспіль.

МЕА погіршило свій прогноз попиту на нафту в 2015 році на 230 тис. барелів на добу з попереднього рівня, при цьому підвищивши прогноз видобутку в країнах, що не входять в ОПЕК, на 200 тис. б/д, до 57,8 млн б/д, що на 1,3 млн б/д більше рівня нинішнього року.

“Різке зниження котирувань не припиняється, – сказав аналітик Saxo Bank Оле Хансен. – Звіт МЕА підтверджує, що така тенденція не зміниться, поки не знизиться пропозиція”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Нафта валиться все нижче - вартість Brent вже впала до $63,1» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua