Добробут домогосподарств США в III кварталі впав вперше за 3 роки - ФРС


Добробут домогосподарств США в III кварталі впав вперше за 3 роки - ФРС

Чиста вартість активів домогосподарств і некомерційних груп США в третьому кварталі знизилася на 0,2%, або на $141 млрд, у порівнянні з попередніми трьома місяцями, і склала $81,349 трлн, свідчать дані Федеральної резервної системи (ФРС).

Зниження показника стало першим з третього кварталу 2011 року.

Основною причиною зниження добробуту американців стало падіння котирувань акцій низки компаній в третьому кварталі, яке більшість з них відтоді відіграли, і зростання заборгованості, в тому числі за кредитами на купівлю нових будинків, а також за споживчими кредитами.

Фінансові активи громадян, включаючи акції та пенсійні фонди, а липні-вересні подешевшали на $315,5 млрд.

Нерухомі активи подорожчали на $214,4 млрд, свідчать дані Федрезерву. В цілому домогосподарствам в липні-вересні належала 53,9%-ва частка житлової нерухомості в порівнянні з 53,6% у другому кварталі.

Заборгованість американців зросла на 2,7% в минулому кварталі, при цьому обсяг іпотечних кредитів збільшився на 0,7%, вперше за рік. Борги по споживчих кредитах, включаючи позики на купівлю автомобілів і на освіту, зросли на 6,4%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Добробут домогосподарств США в III кварталі впав вперше за 3 роки - ФРС» на Finance.ua - 3.9
В Контексті Finance.ua