Парламенту України пропонують передбачити звіт голови НБУ - при розгляді питання про його звільнення


Парламенту України пропонують передбачити звіт голови НБУ - при розгляді питання про його звільнення

Верховній Раді України пропонують внести зміни в регламент парламенту щодо порядку призначення та звільнення з посади голови Національного банку України (НБУ).

Відповідний законопроект зареєстрований у парламенті №1399: ініціаторами законопроекту виступив ряд депутатів, у тому числі екс-глава Нацбанку Степан Кубів.

“Пропонуємо додати: при розгляді кандидатури на посаду голови НБУ обов’язково заслухати доповідь кандидата про чіткі напрями майбутньої діяльності, а при розгляді подання на звільнення голови НБУ – обов’язково заслухати результати діяльності на посаді”, – прокоментував ініціативу С.Кубів на своїй сторінці в мережі Facebook .

При цьому, за його словами, пропонується передбачити обговорення і відповіді на питання народних депутатів виключно за повною процедурою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ Верховна Рада
Рейтинг популярності матеріалу «Парламенту України пропонують передбачити звіт голови НБУ - при розгляді питання про його звільнення» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua