Facebook відмовився від кнопки "не подобається"


Facebook відмовився від кнопки "не подобається"

Глава компанії Facebook Марк Цукерберг висловився проти появи серед інструментів спілкування в соціальній мережі кнопки «не подобається» (dislike). Про це він заявив у четвер в штаб-квартирі компанії в США.

«Багато говорять про необхідність появи кнопки“не подобається”. Ми розмірковували на цю тему. Люди хочуть отримати можливість говорити про те, що деякі речі нехороші, проте ми не думаємо, що це привнесе щось позитивне. Ми не будемо створювати її. Я не вважаю, що Facebook потребує шкалою градації постів – “подобається” чи “не подобається”, і я не думаю, що кнопка “не подобається” представляє якусь цінність або принесе користь спільноті мережі», – заявив Цукерберг.

За його словами, людина завжди може висловити своє невдоволення, просто залишивши коментар під постом.

У той же час, відзначив глава Facebook, надання панелі з «емоційними кнопками» – співчуття чи подиву, можливо, буде корисним для тих, хто не має наміру писати безліч коментарів, але хотів би позначити участь у житті друзів.

Нагадаємо, в грудні 2013 з’явилася інформація, що в Facebook може з’явитися кнопка «Співпереживання». За даними соцмережі, тільки 30% користувачів Facebook проявляють активність, пишуть коментарі і публікують фотографії, більша частина аудиторії обмежується читанням і проставленням «лайків».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Facebook відмовився від кнопки "не подобається"» на Finance.ua - 2.3
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua