Apple зробить 24 млн годинників Apple Watch за перший рік продажів


Apple зробить 24 млн годинників Apple Watch за перший рік продажів

Компанія Apple замовила постачальникам виробництво 24 мільйонів розумних годинників Apple Watch на 2015 рік. Про це пише видання Apple Insider з посиланням на тайваньські ЗМІ.

Якщо ця інформація підтвердиться, то Apple робить вельми сміливу ставку. Так, в 2013 році по всьому світу було продано всього 3,3 мільйона фітнес-браслетів.

За даними видання Taiwan’s United Daily News, компанія Quanta Computer, який виробляє годинники для Apple, почала активно набирати нових співробітників, щоб виконати замовлення. Спочатку Quanta збільшила штат з двох до 10 тисяч осіб, а найближчим часом кількість працівників може подвоїтися.

Apple представила свій перший переносний пристрій – Apple Watch – на початку вересня разом з новими iPhone 6 і iPhone 6 Plus. Глава компанії Тім Кук тоді заявив, що годинники вийдуть в продаж на початку 2015 року, хоча точна дата поки не називалася.

Видання також повідомляє, що Apple запустить годинник в масове виробництво в січні 2015 року – приблизно на місяць раніше, ніж припускали експерти ринку. Перша партія, яка вийде на ринок орієнтовно навесні, складе близько 3-5 мільйонів пристроїв.

Годинники від Apple будуть доступні в трьох основних модифікаціях – модель Apple Watch Sport, яка відрізняється від вологи й пилу, основна модифікація Apple Watch з екраном з сапфірового скла і зі сталевим корпусом, і Apple Watch Edition із золотим покриттям корпусу, а також сапфіровим склом. Крім того, годинники будуть доступні в двох розмірах – з діагоналлю екрана 38 і 42 міліметри.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Apple зробить 24 млн годинників Apple Watch за перший рік продажів» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua