Commerzbank виплатить більше $1 млрд за порушення санкцій США


Commerzbank виплатить більше $1 млрд за порушення санкцій США

Commerzbank AG, другий за величиною банк Німеччини, у четвер досяг попередньої угоди з владою США з приводу штрафу за порушення санкцій і звинувачення у відмиванні грошей.

Банк погодився заплатити більше $1 млрд за порушення американських санкцій відносно Ірану і Судану, пише Financial Times. Таким чином, сума штрафу перевищить очікування як мінімум на $400 млн.

Очікується, що остаточно сума та умови штрафу будуть узгоджені до січня 2015 року.

Згідно з даними інформованих джерел, німецький банк погодився заплатити близько $650 млн (за іншими джерелами – $600 млн) за те, що здійснював операції з Іраном, Суданом, Кубою та іншими країнами всупереч санкціям США. Решта $350 млн повинні покрити штраф за недостатній внутрішній контроль за відмиванням грошей.

Як повідомляють джерела AFP, на даний момент обговорюються умови угоди банку з американською владою. FT відзначає, що звинувачення проти банку, можливо, будуть зняті після закінчення певного терміну, якщо за цей час не виявляться нові порушення.

Раніше в рамках цього розслідування США оштрафували найбільший французький банк BNP Paribas SA на рекордні $8,9 млрд. Під слідством також знаходяться і інші європейські банки – Deutsche Bank AG, французькі Credit Agricole SA і Societe Generale SA, італійський UniCredit SpA.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Commerzbank виплатить більше $1 млрд за порушення санкцій США» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua