Данія готова найближчим часом ратифікувати Угоду про асоціацію Україна-ЄС - Держсекретар


Данія готова найближчим часом ратифікувати Угоду про асоціацію Україна-ЄС - Держсекретар

Під час перебування в Копенгагені перший заступник міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко провела переговори з Державним секретарем з питань зовнішньої політики МЗС Данії Кімом Йоргенсеном. Держсекретар відзначив готовність датської сторони вже найближчим часом ратифікувати Угоду про асоціацію Україна – ЄС. Про це повідомили в прес-службі МЗС.

Подальші перспективи Мінського мирного процесу і кроки міжнародного співтовариства з підтримки діяльності України щодо протистояння російської агресії і відновлення суверенітету і територіальної цілісності нашої держави стали центральними темами україно-датських переговорів. Співрозмовники підтвердили невід’ємне право України на захист своєї незалежності. В той же час, датською стороною позитивно відзначена налаштованість України на пошук політичних шляхів стабілізації ситуації.

Порядок денний євроінтеграції України посіла ключове місце в переговорах. Зокрема, Наталія Галібаренко поінформувала свого данського колегу про результати діяльності в лютому-листопаді 2014 і пріоритети роботи новосформованого Уряду України. У цьому зв’язку наголошувалося, що тільки реформи зроблять Україну успішною європейською країною.

Державний секретар МЗС Данії, в свою чергу, відзначив готовність збільшувати обсяги технічної допомоги на потреби реалізації спільних проектів на ключових напрямках.

Сторони також обговорили тематику двостороннього співробітництва та графік контактів високого рівня на 2015 рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Данія готова найближчим часом ратифікувати Угоду про асоціацію Україна-ЄС - Держсекретар» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua