Європейський Центробанк видав кредити на 130 млрд


Європейський Центробанк видав кредити на 130 млрд

Європейський центральний банк надав банкам кредити на суму 129,8 млрд євро за підсумками другого етапу розподілу коштів в рамках програми цільового довгострокового кредитування банків (TLTRO).

У повідомленні ЄЦБ наголошується, що вересневий раунд склав 82,6 млрд.

Оцінки експертів, опитаних агентством Bloomberg, коливалися від 90 млрд до 250 млрд євро, Середній прогноз припускав, що в рамках грудневого раунду TLTRO банки мають намір будуть залучити 148 млрд євро.

У загальній складності ЄЦБ дозволить банкам зайняти до 400 млрд євро строком на чотири роки в рамках цієї програми за мінімальними ставками.

Раніше глава ЄЦБ Маріо Драгі зазначив, що покупки забезпечених активами цінних паперів (ABS) і TLTRO будуть проводитися протягом не менш як двох років і вплинуть на баланс центробанку. Але в той же час був змушений зазначити, що рада керівників так і не змогла прийти до спільної думки щодо балансу центробанку.

Мета TLTRO полягає в підвищенні обсягів кредитування компаній, у зв’язку з цим до звітності банків будуть пред’являтися додаткові вимоги, а ЄЦБ буде перевіряти цільове використання наданих коштів. Більш того, Драгі підкреслив, що регулятор готується до кількісного пом’якшення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Європейський Центробанк видав кредити на 130 млрд» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua