Fiat Chrysler розмістить 87 млн акцій на $2,5 млрд


Fiat Chrysler розмістить 87 млн акцій на $2,5 млрд

Італо-американський автовиробник Fiat Chrysler Automobiles NV розмістить 87 млн акцій за ціною $11 за один цінний папір, говориться в повідомленні компанії. На закриття торгів у Нью-Йорку в середу вартість паперів автовиробника склав $11,47.

Андеррайтери випуску паперів отримають опціон на покупку додатково 13 млн звичайних акцій Fiat Chrysler, відзначають в компанії.

Крім цього, автовиробник має намір розмістити конвертовані облігації на $2,5 млрд. Облігації з щорічним купоном в 7,88% будуть конвертовані в акції Fiat Chrysler в грудні 2016 року.

Андеррайтери цього розміщення зможуть придбати додатково бонди на суму $375 млн.

Fiat Chrysler прагне залучити капітал, щоб скоротити розмір боргу, а також профінансувати дорогий план розробки нових моделей автомобілів.

У компанії відзначають, що надходження від розміщення акцій та облігацій будуть спрямовані на загальнокорпоративні цілі.

Організаторами розміщення акцій Fiat Chrysler є JPMorgan, Goldman Sachs, Barclays, UBS, Citigroup, BofA Merrill Lynch і Morgan Stanley, розміщення облігацій Goldman Sachs, JPMorgan, Barclays, UBS, Citigroup, BofA Merrill Lynch і Morgan Stanley.

У жовтні цього року Fiat Chrysler отримала лістинг в Нью-Йорку. Компанія також розглядає можливість проведення IPO підрозділу Ferrari в наступному році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Рейтинг популярності матеріалу «Fiat Chrysler розмістить 87 млн акцій на $2,5 млрд» на Finance.ua - 2.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua