Moody's прогнозує падіння ВВП України на 8% цього року і на 2% у наступному


Moody's прогнозує падіння ВВП України на 8% цього року і на 2% у наступному

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s Investors Service прогнозує падіння економіки України за підсумками 2014 до 8%, але очікує скорочення падіння в 2015 році до 2%.

Про це йдеться в дослідженні агентства, розміщеному на корпоративному сайті.

«Прогноз по економіці України -« мінус »8% в 2014 році і до« мінус »2%, – говориться в дослідженні Moody’s. – Значні ризики являють політична невизначеність і геополітична напруженість, відсутність структурних реформ, висока залежність від зовнішніх вливань, скорочення золотовалютних резервів і необхідність значної рекапіталізації банків».

При цьому в агентстві відзначають, що економічна ситуація в Україні багато в чому буде впливати на розвиток економіки всього регіону, особливо банківської системи.

Як повідомлялося, за прогнозами уряду, падіння економіки за підсумками року складе 7%. Згідно з останніми прогнозами міжнародних фінансових організацій, падіння ВВП України в 2014 році складе 8% за оцінками Світового банку, 9% – за оцінками Європейського банку реконструкції та розвитку, 6,5% – за оцінками Міжнародного валютного фонду.

Падіння валового внутрішнього продукту (ВВП) України в третьому кварталі 2014 року в порівнянні з третім кварталом 2013 становить 5,3%, в той час як, згідно з оперативними даними Держстату, оприлюдненими наприкінці жовтня, падіння ВВП становило 5,1%.

Міністерство фінансів України прогнозує падіння ВВП України в 2015 році на 4,5% при інфляції 13,4%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Moody's прогнозує падіння ВВП України на 8% цього року і на 2% у наступному» на Finance.ua - 2.5
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua