Одна з найбільших будкорпорацій України попалася на ухиленні від сплати податків


Одна з найбільших будкорпорацій України попалася на ухиленні від сплати податків

Головне управління Державної фіскальної служби в Києві почало розслідувати факт ухилення від сплати податків на суму 6,7 млн гривень компанією, що входить в одну з найпотужніших будівельних корпорацій України. Про це йдеться в повідомленні територіальних органів служби в Києві.

Зокрема, в ході розслідування було встановлено, що корпорація платила 3 тис. працівників заробітну плату «в конвертах». ДФС з’ясувала, що керівництво компанії робило це з метою ухилення від сплати єдиного соціального внеску, податку з доходів громадян та військового збору.

Фахівці оперативно-слідчих підрозділів фіскальної служби спільно з працівниками районної прокуратури провели обшук в офісному приміщенні компанії, де були виявлені і вилучені незаконно переведені в готівку 3,4 млн гривень і майже 300 тис. доларів, які призначалися для виплати «сірих» зарплат.

Кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Нагадаємо, що фіскальна служба також розслідує зараз ухилення від сплати податків на 3,6 млн гривень цукровим заводом в Харківській області.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Люстрація
Рейтинг популярності матеріалу «Одна з найбільших будкорпорацій України попалася на ухиленні від сплати податків» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua