Безробіття в Австралії в листопаді виросло до максимуму за 12 років


Безробіття в Австралії в листопаді виросло до максимуму за 12 років

Безробіття в Австралії в листопаді 2014 зросло до 6,3% – максимального рівня за 12 років, з жовтневих 6,2%, повідомляє MarketWatch з посиланням на дані Австралійського бюро статистики.

Кількість робочих місць в країні минулого місяця збільшилася на 42,7 тис., тоді як експерти очікували зростання на 15 тис.

Частка участі населення країни в робочій силі підвищилася минулого місяця до 64,7% з 64,6% у жовтні.

Число людей, зайнятих повний робочий день, зросла на 1,8 тис., які працюють неповний день – підскочило на 40,8 тис.

Темпи зростання ВВП Австралії в третьому кварталі 2014 не виправдали очікувань у зв’язку з падінням цін на сировину, а також скороченням обсягу інвестицій в гірничодобувний сектор.

Згідно з опублікованими раніше цього місяця офіційними даними, австралійський ВВП в липні-вересні збільшився на 0,3% щодо попереднього кварталу і на 2,7% в порівнянні з третім кварталом 2013 року. Аналітики в середньому очікували підвищення першого показника на 0,7%, другого – на 3,1%.

Індикатор, що оцінює очікування втрати робочого місця або нездатності знайти роботу серед австралійців, виріс у грудні на 4,5% після підвищення на 2,7% в листопаді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування