Візит МВФ - це великий знак підтримки нового уряду України, впевнена міністр фінансів


Візит МВФ - це великий знак підтримки нового уряду України, впевнена міністр фінансів

У Міністерстві фінансів відбулася вступна зустріч Міністра фінансів України Наталії Яресько з Місією Європейського департаменту Міжнародного валютного фонду, яку очолює Микола Георгієв, передає прес-служба МФУ.

У свою чергу, Міністр фінансів запевнила, що Мінфін разом з колегами по Уряду готує низку радикальних реформ, які дозволять сформувати реалістичний бюджет на наступний рік і успішне завершення другого перегляду програми стенд – бай, загальна сума фінансування за якою складе близько 17,1 млрд. дол. США.

“За результатами роботи Місії буде підготовлений проект Листа про наміри уряду України і Національного банку України та Меморандум про економічну та фінансову політику, в яких буде викладено попередні заходи і структурні маяки, виконання яких дозволить Україні отримати наступне необхідне фінансування”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в цілому за 2014 Україна отримала фінансову допомогу від міжнародних фінансових інститутів і країн-партнерів на суму 8,2 млрд. дол. США та здійснила випуск ОВДП на суму 0.7 млрд. дол. США. Зазначені кошти дозволили Уряду зберегти фінансову стабільність і забезпечити своєчасне виконання наших зобов’язань перед кредиторами, сума виплати яким становить близько 10,7 млрд. дол. США, не рахуючи 3 млрд. дол. США виплати НАК “Нафтогаз”.

“Я дуже щаслива, що ми сьогодні можемо оголосити про приїзд МВФ до нас. Ми обговоримо, що нам додатково потрібно в пакет тієї фінансової підтримки, про яку вже домовилися. І це великий знак підтримки нового уряду, тому що, розуміючи, що стан дуже важкий, Місія МВФ приїхала через 5 днів після призначення складу Кабміну “, – зазначила Міністр фінансів України Наталія Яресько.

Нагадаємо, Місія МВФ перебуватиме з візитом до 18 грудня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
Рейтинг популярності матеріалу «Візит МВФ - це великий знак підтримки нового уряду України, впевнена міністр фінансів» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua