Honda і Nissan розширюють відкликання автомобілів в Японії через можливі дефекти подушок безпеки


Honda і Nissan розширюють відкликання автомобілів в Японії через можливі дефекти подушок безпеки

Honda Motor Co. і Nissan Motor Co. розширюють відкликання автомобілів в Японії у зв’язку з дефектом подушок безпеки, випущених Takata Corp.

За інформацією міністерства транспорту Японії, Honda відкличе додатково 171,83 тис. автомобілів, Nissan замінить подушки безпеки в 82,951 тис. машин.

Обидві компанії також оцінюють необхідність додаткового відкликання автомобілів за межами Японії, заявив представник Мінтрансу Мамору Нісимура.

Honda, що є найбільшим замовником Takata, відкликала вже близько 13 млн автомобілів по всьому світу через потенційні проблеми з використанням подушок безпеки. Дефекти подушок безпеки, випущених Takata, вважаються причиною загибелі принаймні п’яти чоловік.

Останній випадок самовільного вибуху подушки безпеки Takata був в Японії в листопаді, він стався в автомобілі Toyota, відправленому на смітник, тому ніхто не постраждав.

Після цього, Toyota Motor Corp. оголосила про відкликання близько 190 тис. автомобілів в Японії і Китаї.

11 світових автовиробників, включаючи Toyota, Honda і Chrysler, відкликали близько 17 млн автомобілів по всьому світу за останні шість років через можливі дефекти подушок безпеки Takata.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Honda і Nissan розширюють відкликання автомобілів в Японії через можливі дефекти подушок безпеки» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua