Лише третина українців задоволені життям - опитування R&B


Лише третина українців задоволені життям - опитування R&B

Дві третини жителів України не задоволені своїм нинішнім життям, свідчать дані дослідження громадської думки, проведеного компанією Research&Branding Group.

Згідно прес-релізу, на сьогодні 62% опитаних українців не задоволені життям, тоді як задоволені 35% респондентів.

В даний час жителі України відчувають переважно негативні емоції: тривогу (54%), страх (22%), розгубленість (18%), безвихідь і песимізм (по 11%). Серед позитивних відчуттів переважають надія (44%) і оптимізм (17%). Порівняно з червнем у жителів України суттєво посилилося почуття страху (+ 8%).

Переважна більшість респондентів (88%) на сьогодні оцінюють економічне становище країни як загалом погане, тільки кожен десятий (10%) – як середнє.

Крім того, переважна більшість опитаних українців (80%) оцінюють політичну ситуацію в країні як в цілому нестабільну, тоді як стабільної її вважають лише 4% опитаних жителів країни, ще 16% характеризують політичну ситуацію в наскільки стабільною, настільки й ні.

Компанія Research&Branding Group у період з 20 листопада по 1 грудня 2014 вивчила громадську думку жителів України (за винятком АРК, Севастополя, Донецької та Луганської областей) щодо їх оцінки поточної соціально-політичної ситуації в країні. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення України за регіоном проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2,132 чол. Очікувана середня похибка вибірки – ± 2,5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Лише третина українців задоволені життям - опитування R&B» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua