Міністр економіки обіцяє проект бюджету до 20 грудня


Міністр економіки обіцяє проект бюджету до 20 грудня

Проект державного бюджету України на 2015 рік буде представлений до 20 грудня, і тоді ж будуть представлені прогнозні макропоказники розвитку країни, заявив в ході брифінгу в Кабінеті міністрів міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус.

«Бюджет має бути до 20 грудня, прогнози будуть разом з бюджетом. Як тільки цифри будуть готові, ми відразу їх представимо», – сказав міністр.

Раніше міністр фінансів Наталія Яресько також зазначала, що проект бюджету на 2015 рік має бути поданий до парламенту не пізніше 20 грудня.

У той же час, за пропозицією прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, бюджет повинен бути розрахований на основі нового Податкового кодексу, затвердження якого також очікується до кінця грудня поточного року.

Уряд обговорює з Міжнародним валютним фондом два сценарії для держбюджету на 2015 рік: падіння ВВП на 4,5% при інфляції 13,4% і падіння ВВП на 2,4% при інфляції 11,5%, при цьому Мінфін пропонує дотримуватися більш песимістичного сценарію, щоб не мати потім проблем з бюджетним дефіцитом і боргами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Міністр економіки обіцяє проект бюджету до 20 грудня» на Finance.ua - 2.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua