BNP Paribas прогнозує падіння курсів ієни і євро


BNP Paribas прогнозує падіння курсів ієни і євро

BNP Paribas прогнозує зниження курсів євро та ієни по відношенню до долара США в 2015 році. Найбільший банк Франції очікує 7% -го зниження євро до $1,15 в наступному році і 7% -го падіння ієни до $128, заявила група аналітиків на чолі з Стівеном Сайвеллом.

Обидві валюти впали більш ніж на 9% по відношенню до долара цього року, коли Європейський центральний банк і Банк Японії запустили безпрецедентні програми підтримки для стимулювання росту їх проблемних економік.

Федеральна резервна система наближається до першого підвищення процентної ставки з 2006 року, що стане каталізатором подальшого зміцнення долара. На думку BNP, це посилить монетарну політику в червні наступного року.

У той час як в 2014 році увага була прикута до пом’якшення – ЄЦБ і Банк Японії, – в 2015 році всі будуть стежити за підвищенням ставки. Коротка позиція призведе до того, що активи знизяться у вартості.

Падіння ієни, що триває, по відношенню до інших основних валют (особливо по відношенню до долара США і євро) підвищує ціни на імпортні товари і послуги, що також посилить інфляцію в найближчих кварталах. І таке падіння, швидше за все, буде тільки продовжуватися на тлі виведення зарубіжних коштів з японського ринку в очікуванні нових монетарних стимулів, що знову ж підвищує ризик інфляції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «BNP Paribas прогнозує падіння курсів ієни і євро» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua