МВС пообіцяло закрити всі "незаконні гральні установи" вже до 14 грудня - і "карати жорстко"


МВС пообіцяло закрити всі "незаконні гральні установи" вже до 14 грудня - і "карати жорстко"

Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook. «Все те, що давало «підстави» працювати ігровим точкам розглянуто на спеціальній нараді в МВС. Державний експертно-криміналістичний центр МВС України провів експертизу. Висновок – всі ігрові точки на території України підлягають закриттю », – заявив Аваков. За його словами, відповідна інструктивна шифротелеграма направлена всім обласним главкам міліції.

«До кінця поточного тижня всі незаконні гральні заклади повинні бути закриті. Відповідальність виконання – персональна відповідальність керівників обласних УВС», – повідомив Аваков, додавши, що «вимагати і карати жорстко».

«Вчора у Дніпропетровську в рамках порушеної кримінальної справи (ст.203-2 ККУ), проведено 23 обшуки і за результатами знешкоджено мережу з 21 грального закладу і двох офісів. В ході операції в організаторів незаконних гральних закладів вилучено 223 гральних автомати, 3 рулетки, 84 спецкомпьютера, 120 тис.грн, $5.7тис. Реалізовані персональні судові санкції до організаторів », – повідомив глава міністерства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:МВС України
Рейтинг популярності матеріалу «МВС пообіцяло закрити всі "незаконні гральні установи" вже до 14 грудня - і "карати жорстко"» на Finance.ua - 2.9
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua