У швидкісних поїздах «Інтерсіті +» вже майже рік не працює інтернет - причина невідома


У швидкісних поїздах «Інтерсіті +» вже майже рік не працює інтернет - причина невідома

У швидкісних поїздах «Інтерсіті» і «Інтерсіті +», які курсують між найбільшими містами України, вже майже рік (з лютого 2014-го року) не надається послуга доступу до мережі інтернет
На сайті, присвяченому поїздам «Інтерсіті», де існує розділ відгуків про роботу цієї категорії залізничного транспорту, відсутність інтернету є однією з головних причин для нарікань з боку пасажирів.

Причина повного припинення доступу до мережі інтернет у поїздах категорії «Інтерсіті» на такий тривалий термін невідома. За цей час ніяких офіційних коментарів з цього приводу ні перевізник ДП «УЗШК», який є власником потягів «Хюндай» і «Шкода», ні керівництво «Укрзалізниці» не надавало.

Як повідомлялося раніше, в рамках державної програми підготовки до Євро-2012 на маршрутах поїздів «Інтерсіті», введених «Укрзалізницею» між містами Київ-Львів, Київ-Харків та Київ-Донецьк, було збудовано та розгорнуто мережу широкосмугового радіодоступу, що працює за технологією Wi -Max. Мережа призначалася для надання послуг передачі даних і доступу в інтернет пасажирам швидкісних електропоїздів категорії «Інтерсіті» і технічним службам «Укрзалізниці» на маршрутах.

Її загальна довжина становить майже 1500 км, мережа складається з 260-ти базових станцій бездротової передачі даних. На поїздах розміщені приймачі, які отримують сигнал з цих базових станцій. Безпосередньо в поїзді доступ до мережі інтернет для пасажирів здійснюється за технологією Wi-Fi.

Будівництво радіомережі було розпочато в лютому 2012 року. Спочатку пасажири швидкісних електропоїздів «Інтерсіті +» могли отримати доступ до мережі інтернет в тестовому режимі. Згодом пасажири 1 класу отримали можливість доступу до інтернет у поїздах як додаткову безкоштовну послугу, включену у вартість проїзду, а пасажири 2 класу – на платній основі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У швидкісних поїздах «Інтерсіті +» вже майже рік не працює інтернет - причина невідома» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua