Сінгапурська компанія побудує електростанцію в Хмельницькій області - за $48 млн


Сінгапурська компанія побудує електростанцію в Хмельницькій області - за $48 млн

Компанія Zhiyuan Energy conservation and protection co., Ltd (Сінгапур) має намір інвестувати $48 млн у будівництво електростанції з переробки біомаси потужністю 30 МВт у Хмельницькій області.

Згідно з повідомленням Хмельницької обласної ради, 9 грудня голова обласної ради Іван Гончар і перший заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Симчишин зустрілися із закордонним директором з розвитку бізнесу Zhiyuan Energy Янгом Дончжі.

“Ми розкрили великий потенціал України для виробництва біоенергії з біомаси, для будівництва таких заводів. Сьогодні ми тут для того, щоб обговорити цю інформацію і знайти можливості для співпраці”, – заявив Донжчі.

Під час переговорів учасники зустрічі обмінялися думками щодо можливих варіантів реалізації інвестиційної пропозиції та визначили конкретні кроки подальшого продуктивного співробітництва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Сінгапурська компанія побудує електростанцію в Хмельницькій області - за $48 млн» на Finance.ua - 3.5
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua