Знову без світла: у середу в Україні введено графік аварійних відключень електроенергії - на 3,1 ГВт


Знову без світла: у середу в Україні введено графік аварійних відключень електроенергії - на 3,1 ГВт

Диспетчер об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України НЕК “Укренерго” 10 грудня ввів графіки аварійних відключень на 3,119 ГВт.

За даними прес-служби компанії, ця цифра відповідає дисбалансу потужності в ОЕС України.
З ранку середи обмеження потужності були введені на меншому рівні – 2,116 ГВт, проте цього виявилося недостатньо і НЕК в 08:57 середу дало команду на застосування графіків аварійних відключень на 3,119 ГВт.

Дисбаланс між виробництвом і споживанням електроенергії виник внаслідок відключення по аварійних заявок 28 енергогенеруючих одиниць ГК ТЕС, з яких 19 відключені через низькі запаси вугілля, а також через недостатність гідроресурсів для ГЕС. Як повідомлялося, в понеділок і вівторок “Укренерго” також застосовувало графіки аварійних відключень на 3,119 ГВт.

“Укренерго” здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об’єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, перебуває в підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Знову без світла: у середу в Україні введено графік аварійних відключень електроенергії - на 3,1 ГВт» на Finance.ua - 3.8
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua