Банки в Україні зможуть використовувати для інкасації неброньовані автомобілі до 2016 року


Банки в Україні зможуть використовувати для інкасації неброньовані автомобілі до 2016 року

Банки зможуть використовувати для інкасації коштів неброньовані автомобілі до 2016 року.

Про це йдеться в постанові НБУ №750, яка сьогодні набула чинності. Нацбанк прийняв таке рішення через складну ситуацію в країні.

Банки зобов’язані після 31 грудня 2015 припинити використання непанцерованного оперативного автотранспорту, говориться в постанові. Банк має право експлуатувати куплений до 12 березня 2012 панцерованний автотранспорт 1 і 2 класів захисту відповідно до вимог ГОСТ 3975-2000 “Захист панцерних спеціалізованих автомобілів. Загальні технічні вимоги” протягом 7 років з дати його виробництва. А якщо термін експлуатації складає більше 7 років, то протягом строку, який визначений для непанцерованного транспорту.

«Враховуючи економічну ситуацію в країні, фінансове становище банків, а також втрату деякими банками броньованого автотранспорту у зв’язку з політичними подіями на півдні і сході України, передбачено продовження банкам на рік терміну переходу на використання виключно броньованого автотранспорту 3 класу захисту по ГОСТ 3975-2000» , – пояснює регулятор.

Крім того, цією постановою визначено ряд технічних питань роботи інкасації банків. Передбачено, що у разі нападу на інкасацію необхідно відразу ж проінформувати про це територіальне управління НБУ, банки можуть використовувати спецпристрої для заощадження цінностей, а готівку потрібно упаковувати так, щоб можна було використовувати техніку фарбування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Рейтинг популярності матеріалу «Банки в Україні зможуть використовувати для інкасації неброньовані автомобілі до 2016 року» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua