Citigroup прогнозує рекордні судові витрати


Citigroup прогнозує рекордні судові витрати

Судові витрати Citigroup Inc. в жовтні-грудні можуть досягти $ 2,7 млрд, заявив CEO банку Майкл Корбато.

Поряд з цим витрати на персонал і нерухомість в IV кварталі складуть додатково $ 800 млн, відзначив Корбато в ході виступу перед інвесторами, який відбувся у вівторок в Нью-Йорку. В результаті прибуток банку в цьому кварталі виявиться “несуттєвим”, додав він.

Судові витрати банку виникають від очікуваних штрафів у зв’язку з розслідуванням маніпуляцій на валютному ринку, маніпуляцій з Лондонської ставкою міжбанківського пропозиції LIBOR і звинувачень у відмиванні грошей мексиканським підрозділом Banamex USA.

У липні-вересні судові витрати Citi склали $951 млн, і вже після публікації звітності ця сума була підвищена ще на $600 млн. У II кварталі банк зарезервував на витрати $402 млн. Ціна на акції Citi в ході торгів у вівторок знизилася на 2,2% .

Раніше стало відомо, що Citigroup погодився виплатити $15 млн для врегулювання звинувачень у тому, що економісти банку вибірково надавали інформацію клієнтам, пише The Wall Street Journal.

Як передало в понеділок Агентство з регулювання діяльності фінансових інститутів (FINRA), дана справа є останньою у низці розслідувань того, наскільки об’єктивно банки Уолл-стріт поширюють свої дослідницькі звіти.

За даними FINRA, в період 2010-2013 рр. більше 30 аналітиків Citigroup взяли участь більш ніж в 40 приватних заходах, на яких проходив обмін даними щодо фондових ринків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Citigroup прогнозує рекордні судові витрати» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua