Імпорт норвезьких морепродуктів в Україну в листопаді зріс на 26% - до 12,1 тис. тонн


Імпорт норвезьких морепродуктів в Україну в листопаді зріс на 26% - до 12,1 тис. тонн

Імпорт норвезьких морепродуктів в Україну в листопаді 2014 р. зріс на 26% і склав 12,1 тис. тонн. Про це повідомляє прес-служба Норвезького комітету з риби в Україні.

“У листопаді цього року Норвегія експортувала 12 122 тонни риби і морепродуктів в Україну. Це збільшення на 2507 тонн, або на 26%, порівняно з листопадом минулого року”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, експорт оселедця, скумбрії і мойви збільшився порівняно з листопадом минулого року, в той час як експорт лосося і форелі значно знизився.

Як розповіли в прес-службі, зниження експорту лосося і форелі йде в основному через наслідки економічної ситуації в Україні.

“Якщо говорити про оселедець, збільшений експорт може бути пояснений тим, що норвезька продукція прийшла на зміну ісландському оселедцю. Заборона Росією імпорту морепродуктів не поширюється на Ісландію, Ісландія в даний час здійснює поставки в РФ і тому скоротили поставки в Україну”, – зазначили в комітеті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Імпорт норвезьких морепродуктів в Україну в листопаді зріс на 26% - до 12,1 тис. тонн» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua