"Укрзалізниця" запропонувала на новорічні та різдвяні свята 135 рейсів додаткових потягів


"Укрзалізниця" запропонувала на новорічні та різдвяні свята 135 рейсів додаткових потягів

Державна адміністрація залізничного транспорту України (“Укрзалізниця”) для забезпечення потреб населення в перевезеннях на новорічні та різдвяні свята станом на 9 грудня призначила 12 додаткових поїздів на 135 рейсів.

Як повідомив начальник головного пасажирського управління “Укрзалізниці” Ігор Бреус на прес-конференції в Києві у вівторок, також шість цілорічних поїздів здійснять додаткові рейси.

Загалом під час пікових перевезень з 25 по 31 грудня щодоби курсуватимуть в середньому 169 поїздів далекого прямування.

За словами І.Бреус, до теперішнього часу на 25 – 31 грудня у продажу є більш 404,5 тис. вільних місць. Найбільше пропозицій для подорожей залізницею у західному та одеському напрямках – до місць масового відпочинку.

Згідно прес-релізу, розданому в ході прес-конференції, в західному напрямку “Укрзалізниця” забезпечила 135 тис. місць, з яких ще вільні більш 46,7 тис. місць. В середньому на Західну Україну щодоби будуть відправлятися 30 поїздів.

В одеському напрямі пропонується понад 69 тис. місць, з них зараз вільні 44,2 тис. місць. У цьому напрямку курсуватимуть в середньому 16 поїздів щодоби.

Протягом новорічних і різдвяних свят додаткові поїзди курсуватимуть з Києва до Ужгорода, Івано-Франківськ та Миколаєва, з Одеси в Кривий Ріг, Ужгород та Чернівці, з Харкова до Ужгорода і з Дніпропетровська до Львова.

Зокрема, в західному напрямку з Києва курсуватиме шість додаткових поїздів (79 рейсів), з інших міст – п’ять поїздів (40 рейсів). В одеському напрямі з міст України курсуватиме два потяги: №210 / 209 Миколаїв-Київ та №564 / 563 Кривий Ріг – Одеса (16 рейсів).

Уже відкрито попередній продаж квитків на 11 додаткових поїздів. У разі попиту та при наявності рухомого складу “Укрзалізниця” збільшить кількість вагонів в графікових потягах.

Крім цього, за словами І.Бреус, для попередження випадків перепродажу залізничних квитків сторонніми особами керівництво залізниць спільно з лінійними управліннями МВС на транспорті розробило відповідні заходи. Зокрема, в касових залах встановлені камери відеоспостереження. У всіх квиткових касах позакласних вокзалів і вокзалів першого класу використовуються технічні засоби, що дозволяють виявляти та попереджати випадки “співпраці” квиткових касирів з перекупниками.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «"Укрзалізниця" запропонувала на новорічні та різдвяні свята 135 рейсів додаткових потягів» на Finance.ua - 2.2
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua