Мобільні оператори визначаться з участю в конкурсі на 3G після детального вивчення умов тендеру та розрахунку окупності


Мобільні оператори визначаться з участю в конкурсі на 3G після детального вивчення умов тендеру та розрахунку окупності

Мобільні оператори визначаться з участю в конкурсі на отримання ліцензій на надання послуг зв’язку третього покоління (3G, стандарт UMTS) після детального вивчення умов тендеру та розрахунку окупності.

“Ми уважно вивчимо умови тендера, зробимо розрахунки окупності проекту з урахуванням можливих доходів (на жаль, купівельна спроможність населення падає, ринок зменшився внаслідок втрати територій), необхідних витрат на придбання ліцензій, конверсію, будівництво мережі з урахуванням вимог по термінах покриття, і після цього визначимося”, – сказав директор з корпоративного управління“МТС Україна“Олег Проживальський.

У “Київстарі” також заявили про готовність коментувати свої плани щодо участі в тендері після вивчення умов і прийняття рішення акціонерами.

“Можемо сказати так: ми детально вивчимо умови і наші акціонери приймуть рішення. Заявку ми повинні подати до 15 січня, відповідно, ми зараз будемо детально вивчати документ” – сказав глава АТ “Київстар” Петро Чернишов.

Ще один потенційний претендент на отримання ліцензій компанія “Астеліт” також поки не готова підтвердити свою участь у тендері.

“Ми уважно аналізуємо умови тендеру і будемо діяти відповідно з бізнес-інтересами компанії та інтересами наших абонентів”, – сказав директор з корпоративних відносин оператора Дмитро Фурман.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Мобільні оператори визначаться з участю в конкурсі на 3G після детального вивчення умов тендеру та розрахунку окупності» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua