Звикаємо до перебоїв: "Укренерго" у вівторок знову ввело графік аварійних відключень на 3,1 ГВт


Звикаємо до перебоїв: "Укренерго" у вівторок знову ввело графік аварійних відключень на 3,1 ГВт

Диспетчер об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України НЕК “Укренерго” 9 грудня з 8:48 ввів графіки аварійних відключень на 3,119 ГВт, повідомляє прес-служба компанії.

Ця цифра відповідає дисбалансу потужності в ОЕС України.

З ранку вівторка обмеження потужності були введені на меншому рівні – 2,116 ГВт (і повинні були діяти з 8:00 до 11:00 і з 16:00 до 22:00), однак цього виявилося недостатньо.

“Укренерго” інформує, що дисбаланс між виробництвом і споживанням електроенергії виник внаслідок аварійних ремонтів 28 потужних енергогенеруючих одиниць на електростанціях генеруючих компаній, які не входять до складу НЕК “Укренерго”, низьких запасів вугілля на складах теплоелектростанцій, а також через недостатні гідроресурси на ГЕС “, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, в понеділок “Укренерго” також застосовувало графіки аварійних відключень на 3,119 ГВт.

“Укренерго” здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об’єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, перебуває в підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Звикаємо до перебоїв: "Укренерго" у вівторок знову ввело графік аварійних відключень на 3,1 ГВт» на Finance.ua - 3.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua