Ефективна боротьба з корупцією поліпшить інвестиційний клімат - Порошенко


Ефективна боротьба з корупцією поліпшить інвестиційний клімат - Порошенко

Президент України Петро Порошенко зустрівся з в.о. директора Бюро корупційних розслідувань Сінгапуру Джеймсом Лоу та ознайомився з роботою, організацією, структурою та функціями бюро з початку його створення.

“Чим ефективніше ми будемо боротися з корупцією, тим кращий інвестиційний клімат зможемо створити, у тому числі для сінгапурського бізнесу, і більше інвестицій зможемо отримати”, – цитує П.Порошенка прес-служба глави держави.

Співрозмовники досягли домовленості про навчання співробітників Антикорупційного бюро України.

Бюро корупційних розслідувань Сінгапуру створено в 1952 році. Чисельність персоналу становить 110 чоловік. Основними функціями бюро є розслідування зловживань та порушень держслужбовців, які мають ознаки корупції, моніторинг діяльності держустанов з метою запобігання виникненню передумов для корупційних дій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АП
Рейтинг популярності матеріалу «Ефективна боротьба з корупцією поліпшить інвестиційний клімат - Порошенко» на Finance.ua - 2.5
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua