Сировина на світових ринках подешевшала до рівня 2009 р, знижуються валюти emerging markets


Сировина на світових ринках подешевшала до рівня 2009 р, знижуються валюти emerging markets

Світові ціни на сировину впали до позначок п’ятирічної давності на тлі 4-процентного зниження цін на нафту в понеділок; курси валют країн, що розвиваються знаходяться на рівні, який востаннє фіксувався більше 10 років тому.

Bloomberg Commodity Index, до якого входять котирування 22 сировинних товарів, впав до майже 110 пунктів, що відповідає рівню квітня 2009 року, з початку року індекс знизився вже на 12%.

Ціни на нафту у вівторок продовжують знижуватися. Нафта WTI коштує в Нью-Йорку $62,50, що майже на 1% нижче рівня закриття понеділка; ф’ючерси на Brent торгуються у $65,44, що відповідає зниженню на 1,1%.

Золото з негайною поставкою подешевшало на 0,3% – до $1200,49 за унцію, знижуються ціни на мідь.

Індекс агентства Bloomberg, який відображає курси 20 провідних валют країн, що розвиваються, упав з початку року на 10%, що є рекордом з 2008 р, і досяг позначки квітня 2003.

Інший аналогічний індекс, JPMorgan Emerging Market Currency index, впав до мінімального рівня з моменту його запуску в 2000 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Сировина на світових ринках подешевшала до рівня 2009 р, знижуються валюти emerging markets» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua