Нам знову допоможуть: G-7 обговорює надання Україні пакета фіндопомоги обсягом $4 млрд


Нам знову допоможуть: G-7 обговорює надання Україні пакета фіндопомоги обсягом $4 млрд

Країни-члени “Великої сімки” (G7) обговорюють можливість надання Україні пакета фінансової допомоги обсягом $4 млрд, пише Wall Street Journal, посилаючись на дані декількох обізнаних джерел.

Відповідні консультації стартували незабаром, після того, як офіційний Київ зафіксував значне погіршення фінансового становища.

Представники міністерств фінансів “сімки” обговорили це питання 4 грудня, уточнив один з них.

Крім того, за даними джерел важливу роль в мобілізації підтримки грає Німеччина, яка головує в G7 з літа поточного року.

У той же час, вони додали, що обговорення знаходиться на ранній стадії і ніякого конкретного рішення поки прийнято не було.

“Поки не ясно як швидко подібний” пакет “може бути організований”, – зазначає видання.

Як повідомлялося, Міжнародні резерви України станом на 1 грудня становили $9,970 млрд, скоротившись за листопад на 20,8%, або на $2,62 млрд, вказується в повідомленні Національного банку України (НБУ).

Досягнутий рівень міжнародних резервів є найменшим з грудня 2004 року, коли вони становили $9,715 млрд.

Відносно структури міжнародних резервів Нацбанк уточнює, що в листопаді резерви в іноземній валюті зменшилися на $2,52 млрд, або на 21,8% – до $9,058 млрд, золото – на $0,085 млрд, або на 8,6%, до $0,904 млрд.

Як повідомлялося, цього тижня Україна отримала EUR500 млн макрофінансової допомоги від ЄС, однак до кінця місяця “Нафтогаз” повинен заплатити “Газпрому” зі спецрахунку в НБУ зберігаються там $1,65 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Рейтинг популярності матеріалу «Нам знову допоможуть: G-7 обговорює надання Україні пакета фіндопомоги обсягом $4 млрд» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua