Місцеві бюджети більше не будуть прив'язані до дати прийняття закону про держбюджет України - Мінфін


Місцеві бюджети більше не будуть прив'язані до дати прийняття закону про держбюджет України - Мінфін

В рамках реалізації програми з бюджетної децентралізації обласні ради зможуть щорічно готувати і затверджувати місцеві бюджети не пізніше 25 грудня без прив’язки до прийняття закону про державний бюджет України на відповідний рік.

Як повідомив перший заступник міністра фінансів України Ігор Уманський в ході наради з обговорення основних положень законопроекту “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо бюджетної децентралізації)” у Києві в понеділок, якщо прийняття держбюджету на відповідний рік буде затягуватися з якихось причин, то вже після його прийняття у регіонів буде можливість свої показники підкоригувати.

“Ці зміни призведуть до того, що місцеві бюджети більше не будуть прив’язані ні в часі, ні в показниках до прийняття закону про держбюджет України. …. В незалежності від того буде прийнятий чи ні закон про держбюджет України на відповідний рік, у місцевих бюджетів буде можливість не пізніше 25 грудня затвердити і прорахувати власні бюджети, в тому числі і за обсягами дотацій і трансферів з держбюджету, які повинні бути перераховані “, – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Місцеві бюджети більше не будуть прив'язані до дати прийняття закону про держбюджет України - Мінфін» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua