Фонд гарантування вкладів фізосіб поміняв ліквідатора в Промекономбанку


Фонд гарантування вкладів фізосіб поміняв ліквідатора в Промекономбанку

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 4 грудня призначив ліквідатором Промекономбанка Олександра Гулея замість Ігоря Волощука. Про це йдеться в повідомленні фонду.

Зміна ліквідатора пов’язана з призначенням Волощука тимчасовим адміністратором Експобанку.
Гулей є провідним професіоналом з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу введення процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Фонду.
Як повідомляло агентство, наприкінці серпня Фідо Банк виступив інвестором Промекономбанка в рамках процедури виведення з ринку неплатоспроможного банку.

За умовами договорів, Фідо Банк прийняв зобов’язання Промекономбанка за вкладами і договорами банківських рахунків фізичних осіб в розмірі до 200 тис. гривень в еквіваленті, а також кредити юридичних і фізичних осіб та права вимоги на забезпечення за даними кредитами за винятком валютних іпотечних кредитів фізичних осіб.

На початку вересня НБУ вирішив ліквідувати Промекономбанк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Промекономбанк КФ
Рейтинг популярності матеріалу «Фонд гарантування вкладів фізосіб поміняв ліквідатора в Промекономбанку» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua