Ринок дитячого молочного харчування в Україні зросте за підсумками 2014 на 40-50% - прогноз


Ринок дитячого молочного харчування в Україні зросте за підсумками 2014 на 40-50% - прогноз

Ринок дитячого молочного харчування в Україні зросте за підсумками 2014 на 40-50% порівняно з минулим роком, прогнозують в групі компаній “Молочний Альянс” (ТМ “Пирятін’”, “Яготинське”, “Яготинське для дітей”).

“Попит на дитячі молочні продукти незмінно зростає і в цьому кризовому році. Зростає культура споживання дитячої молочної продукції, виготовленої промисловим способом”, – наведені в прес-релізі компанії слова директора з продажу ТМ “Яготинське для дітей” Лілії Камінської.

Вона зазначила, що в 2013 році ринок активно наповнювався продукцією нових гравців-виробників, за рахунок чого приріст склав близько 70%. Обсяг ринку дитячої молочної продукції в абсолютних показниках не наводиться.

Згідно з повідомленням, “Молочний Альянс” займає першість у сегменті “спеціалізоване молочне харчування для дітей до 3-х років” з ринковою часткою 26,1%. За дев’ять місяців поточного року завод дитячого харчування “Яготинське для дітей” збільшив виробництво більш ніж на 80% порівняно з минулим роком.

Як повідомлялося, вказане підприємство було введено в експлуатацію в жовтні 2012 року. До 2015 року холдинг планував вивести завод на проектну потужність (40 тонн переробки на добу – ІФ) і зайняти 25-27% ринку дитячої молочної продукції.

“Молочний Альянс” об’єднує Пирятинський, Баштанський, Городенківський, Тростянецький, Новоархангельський сирзаводи, Золотоніський маслоробний комбінат, Яготинський маслозавод, збутові підприємства “Еталонмолпродукт” і торговий дім “Еталон”.

Підприємства холдингу виробляють молочну продукцію під ТМ “Пирятін’”, “Славія”, “Яготинське” і “Яготинське для детей”, “Здорово!”, “Злато край”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Ринок дитячого молочного харчування в Україні зросте за підсумками 2014 на 40-50% - прогноз» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua