Продажі напівпровідників у світі в жовтні зросли на 9,6% - SIA


Продажі напівпровідників у світі в жовтні зросли на 9,6% - SIA

Світові продажі напівпровідників у жовтні 2014 виросли на 9,6% щодо того ж місяця минулого року, повідомляється в прес-релізі Асоціації напівпровідникової промисловості (Semiconductor Industry Association, SIA).

Реалізація чіпів склала $29,7 млрд у порівнянні з $27,1 млрд в жовтні 2013 року. Щодо вересня поточного року продажі збільшилися на 1,5% (з $29,2 млрд).

“Світові продажі напівпровідників у жовтні зросли вісімнадцятий місяць поспіль в річному численні, і галузь схильна до хорошого завершенню року, – заявив президент і головний виконавчий директор SIA Брайан Тухі, слова якого наводяться в повідомленні. – Ми очікуємо двозначних темпів підвищення продажів за підсумками 2014 і помірного підйому в 2015 і 2016 роках”.

Реалізація мікропроцесорів в жовтні в регіоні Північна і Південна Америка підвищилася на 12,2% в порівнянні з тим же місяцем роком раніше, в Європі – на 5,2%, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (АТР, без урахування Японії) – на 12, 1%. У той же час в Японії показник скоротився на 3%.

Продажі чіпів в жовтні щодо попереднього місяця збільшилися в регіоні Північна і Південна Америка на 5,8%, в АТР – на 0,7%. При цьому в Європі вони знизилися на 0,1% і в Японії – на 0,6%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Продажі напівпровідників у світі в жовтні зросли на 9,6% - SIA» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua