Україна готова забезпечити безперервний транзит природного газу до Європи - Яценюк


Україна готова забезпечити безперервний транзит природного газу до Європи - Яценюк

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк запевняє Єврокомісію у повній готовності енергетичної системи України до забезпечення безперервного транзиту природного газу.

Як повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну України, Яценюк у п’ятницю провів телефонну розмову з віце-президентом Єврокомісії з питань енергетичного союзу Марош Шефчович, співрозмовники обговорили пріоритети співпраці в енергетичній сфері, включаючи підготовку України до зимового періоду.

“Прем’єр-міністр підтвердив повну готовність енергетичної системи України до забезпечення безперервного транзиту природного газу. Яценюк і Шефчовіч також приділили важливу увагу питань залучення інвестицій з Європейського Союзу в українську газотранспортну систему, що підвищить енергетичну безпеку України та ЄС”, – інформує секретаріат Кабміну.

Відбувся також обмін думками щодо проекту “Південний потік”. Через прийняте Росією рішення припинити будівництво “Південного потоку” Яценюк підкреслив, що цей проект не був потрібен Європейського Союзу, оскільки українська газотранспортна система є і буде надійним маршрутом поставок російського газу в ЄС. У свою чергу Шефчовіч підтвердив позицію Європейської комісії про невідповідність двосторонніх договорів про будівництво “Південного потоку” законодавчій базі ЄС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика Енергетика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Україна готова забезпечити безперервний транзит природного газу до Європи - Яценюк» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua