Южно-Українська АЕС планує сьогодні вивести третій блок в плановий ремонт


Южно-Українська АЕС планує сьогодні вивести третій блок в плановий ремонт

Южно -Українська АЕС планує 6 грудня вивести третій блок в середній планово-попереджувальний ремонт (ППР) тривалістю 119 діб, повідомили в прес-службі станції.

За її даними, тривалість заздалегідь запланованого ремонту складе 119 діб.

Крім ремонтних робіт в ході ППР заплановано завантаження в блок доопрацьованого компанією Westinghouse палива ТВС-WR.

Як повідомлялося, Запорізька АЕС в п’ятницю в 4.27 почала виведення реакторної установки на мінімально контрольований рівень. Підключення блоку до енергосистеми заплановано в п’ятницю до 23:00 відповідно до раніше наміченим графіком ремонту.

Южно-Українська АЕС з трьома енергоблоками ВВЕР встановленою потужністю 1000 МВт кожен розташована в Миколаївській області. Перший енергоблок введено в експлуатацію 31 грудня 1982, другий – 6 січня 1985, третій – 20 вересня 1989-го.

“Енергоатом” є оператором всіх чотирьох діючих АЕС України. Експлуатує Запорізьку, Южно-Українську, Рівненську і Хмельницьку станції з 15 енергоблоками, оснащеними водо-водяними енергетичними реакторами, загальною встановленою електричною потужністю 13,835 тис. МВт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Южно-Українська АЕС планує сьогодні вивести третій блок в плановий ремонт» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua